Kolporter Infolinia

Jaki jest numer telefonu na infolinię Kolporter? W jakich godzinach jest czynna infolinia Kolporter? Czy Kolporter oferuje inne formy kontaktu niż infolinia telefoniczna?

Kolporter Infolinia

Kolporter numer telefonu

Kolporter udostępnia swoją infolinię pod numerem telefonu +48 41 367 88 88 . Infolinia dostępna jest
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dla sklepów, firm i instytucji

Na stronie http://www.kolporter.com.pl/ są dostępne kontakty do poszczególnych działów:

  • Dostawa prasy i książek
    tel. 41 367 82 02, 41 367 82 03
  • Prenumerata:

Białystok
tel.: 85 877 09 09 – bialystok@kolporter.com.pl
Bielsko Biała
tel.: 32 359 68 68 – bielskobiala@kolporter.com.pl
Bydgoszcz
tel.: 52 561 30 00 – bydgoszcz@kolporter.com.pl
Częstochowa
tel.: 32 359 68 68 – katowice@kolporter.com.pl
Gdańsk
tel.: 58 732 51 22 do 27 – gdansk@kolporter.com.pl
Katowice
tel.: 32 359 68 68 – katowice@kolporter.com.pl
Kielce
tel.: 41 312 35 00 – kielce@kolporter.com.pl
Koszalin
tel.: 94 710 16 01 do 04 – koszalin@kolporter.com.pl
Kraków
tel.: 12 254 97 00 – krakow@kolporter.com.pl
Lublin
tel.: 81 445 24 44 – lublin@kolporter.com.pl
Łódź
tel.: 42 288 04 11 do 12 – lodz@kolporter.com.pl
Olsztyn
tel.: 89 679 63 20 – olsztyn@kolporter.com.pl
Opole
tel.: 32 359 68 68 – opole@kolporter.com.pl
Poznań
tel.: 61 624 66 77 – poznan@kolporter.com.pl
Rzeszów
tel.: 17 785 68 10 – rzeszow@kolporter.com.pl
Szczecin
tel.: 91 881 35 88 oraz 91 881 35 02 do 04
szczecin@kolporter.com.pl
Warszawa
tel.: 22 355 05 00 oraz 22 355 04 00
warszawa@kolporter.com.pl
Wrocław
tel.: 71 734 45 01 do 06 – wroclaw@kolporter.com.pl
Zielona Góra
tel.: 68 418 09 28 – zielonagora@kolporter.com.pl

  • Usługi logistyczne
    Centrum Logistyczne w Mościskach
    tel. 22 355 05 25
    e-mail: logistyka@kolporter.com.pl
  • Pion Promocji i Reklamy
    tel. 41 367 83 08
    e-mail: promocja@kolporter.com.pl
  • Prasa ogólnopolska
    tel. 41 367 82 21, 41 367 82 24
    e-mail: prasa.ogolnopolska@kolporter.com.pl
    tel. kom. 510 030 117, 510 030 119
  • Prasa lokalna
    e-mail: prasa.lokalna@kolporter.com.pl
    tel. kom. 510 030 118
  • Prenumerata
    tel. 41 367 82 21
    e-mail: prasa.prenumerata@kolporter.com.pl
    tel. kom. 510 030 120
  • Książka
    e-mail: ksiazka@kolporter.com.pl
    tel. kom. 510 030 118
  • Biuro Handlowe
    tel. 41 367 84 03
    e-mail: dsw@kolporter.com.pl

Kolporter Adres:

Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
tel. +48 41 367 88 88

Źródło informacji:

  • http://www.kolporter.com.pl/kontakt